-30%
Apex Ball Chute – Black
Oorspronkelijke prijs was: €52.14.€36.49Huidige prijs is: €36.49.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Apex Ball Chute – Black
Duik diep in het balspel, Grunt. De Apex Ball Chute is onze innovatieve variant op een standaard brancard. Het probleemloze klittenband is omhuld met onze Body-Safe Silicone en vergrendelt onmiddellijk…
zodat u veilig blijft.
Drie stevige kettingen zijn verankerd met onze INSTA Clip. Voeg gewichten, laarzen of een riem toe (apart verkrijgbaar). Plak de landing met onze Apex Ball Chute.
| Gewicht | 0.26 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 11.43 × 35.56 × 13.65 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 10,16 cm |
| Artikelcode | 1102-15-CD |
| EAN | 782421090548 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Ijzer, Siliconen |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.