-30%
Ultra Zachte Silicone Dubbelzijdige Wand Vibrator
Oorspronkelijke prijs was: €32.94.€23.05Huidige prijs is: €23.05.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Ultra Zachte Silicone Dubbelzijdige Wand Vibrator
Deze Ultra Zachte Silicone Dubbelzijdige wand Vibrator is ontworpen om je lichaam te verkennen en kan gebruikt worden om de sensaties voor zowel jou als je partner te verhogen. Ontdek eindeloze momenten van plezier en verrassing als je het plezier van genot verkent met deze Loveline vibrator.
| Gewicht | 0.25 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 18.3 × 9 × 6 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 2 |
| Aantal snelheden | >10 |
| Afmetingen artikel | 16,5 cm x 3,7 cm x 3,9 cm |
| Artikelcode | LOVE067PNK |
| Bruikbare lengte | 7,5cm |
| Diameter artikel | 3,7cm |
| EAN | 8714273048981 |
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Abs, Siliconen |
| Max RPM | 7500 |
| Max aantal dB | 60 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.