-30%
Mini Wand Vibrator Blue
Oorspronkelijke prijs was: €19.74.€13.81Huidige prijs is: €13.81.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Mini Wand Vibrator
Deze Mini Wand Vibrator is ontworpen om je lichaam te verkennen en kan gebruikt worden om de sensaties voor zowel jou als je partner te verhogen. Met zijn compacte formaat past hij gemakkelijk in elke tas of koffer! Ontdek eindeloze momenten van plezier en verrassing als je het plezier van genot verkent met deze Loveline vibrator.
| Gewicht | 0.14 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 18 × 9 × 6 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Afmetingen artikel | 14,3 cm x 2,4 cm x 2,4 cm |
| Artikelcode | LOVE103BLU |
| Bruikbare lengte | 10,1cm |
| Diameter artikel | 2,4cm |
| EAN | 8714273049346 |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Abs, Siliconen |
| Max RPM | 7500 |
| Max aantal dB | 60 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.