-30%
VIVE – May – Dual Pulse-Wave Vibrating C-spot G-Spot Rabbit – Paars
Oorspronkelijke prijs was: €58.24.€40.76Huidige prijs is: €40.76.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Spinning Rabbit 1 – Rotating Rabbit Vibrator – Beige – Innovatieve G-spot vibrator die je versteld zal doen staan terwijl hij je meeneemt op een spannende reis met zijn draaiende kop en krachtige vibraties. Maak je klaar om genot te ervaren zoals nooit tevoren, want de Satisfyer Spinning Rabbit 1 zal je hoofd in extase laten draaien!
| Gewicht | 0.53 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 10.6 × 7.7 × 24.1 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 3 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Bruikbare lengte | 11,8cm |
| Diameter artikel | 3,2cm |
| Max RPM | 8000 |
| Max aantal dB | 60 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.