-30%
Pulserende golf en op-en-neer bewegende ringvibrator
Oorspronkelijke prijs was: €43.94.€30.75Huidige prijs is: €30.75.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Pulserende golf en op-en-neer bewegende ringvibrator
Deze Pulse Wave en Up-and-Down bewegende ring Vibrator is ontworpen als een ring die op en neer beweegt, voor extra stimulatie en intense orgasmes. Ontdek eindeloze momenten van plezier en verrassing terwijl je het plezier van genot verkent met deze Loveline vibrator.
| Gewicht | 0.39 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 28.2 × 9.2 × 6.2 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 3 |
| Aantal snelheden | >10 |
| Afmetingen artikel | 23 cm x 4 cm x 7,9 cm |
| Artikelcode | LOVE081BLU |
| Bruikbare lengte | 12cm |
| Diameter artikel | 3,3cm |
| EAN | 8714273049124 |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Abs, Siliconen |
| Max RPM | 15500 |
| Max aantal dB | 50 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.