-30%
Flapperende G-Spot Rabbit Vibrator
Oorspronkelijke prijs was: €43.94.€30.75Huidige prijs is: €30.75.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Flapperende G-Spot Rabbit Vibrator
Deze Flapping G-Spot Rabbit Vibrator is ontworpen voor gelijktijdige clitoris- en G-spotstimulatie, voor gemengde orgasmes. Ontdek eindeloze momenten van genot en verrassing met deze Loveline vibrator.
| Gewicht | 0.37 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 28.2 × 9.2 × 6.2 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 3 |
| Aantal snelheden | >10 |
| Afmetingen artikel | 24,8 cm x 4 cm x 6,4 cm |
| Artikelcode | LOVE083PNK |
| Bruikbare lengte | 13,6cm |
| Diameter artikel | 3,5cm |
| EAN | 8714273049148 |
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Abs, Siliconen |
| Max RPM | 10000 |
| Max aantal dB | 50 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.