-30%
Master Vibrator – Light Pink
Oorspronkelijke prijs was: €52.91.€37.03Huidige prijs is: €37.03.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Master Vibrator – Classic Vibrator – Nature
Royaal geproportioneerd, deze zachte sensuele siliconen vibe heeft een diameter van 4,7 cm en een schachtlengte van 17 cm, waardoor dit luxe exemplaar een bron van ontwaken is. De lichte curve zal je G-spot opzoeken en je vullen met eindeloze lekkernijen.
| Gewicht | 0.47 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 26 × 9.8 × 5.8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 6,5 cm x 4,6 cm x 23,6 cm |
| Artikelcode | EE73-862-1017 |
| Bruikbare lengte | 17,5cm |
| Diameter artikel | 4,6cm |
| EAN | 4049369016440 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Silicone, ABS |
| Max RPM | 11000 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.