-30%
MIYO – G-Spot Vibrator – Raspberry
Oorspronkelijke prijs was: €50.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
MIYO – G-Spot Vibrator – Raspberry
MIYOTM is gemaakt voor de vrouw die graag haar plezier verdubbelt! Het past perfect bij de clitoris, ongeacht uw vorm, terwijl het vaginale gebied en de G-spot intens worden gestimuleerd.
Dankzij de gemakkelijke en comfortabele grip kun je ontsnappen aan je wildste fantasie?n en het hoogtepunt bereiken met meerdere orgasmes.
Seksuele opwinding op zijn hoogtepunt!
| Gewicht | 0.216 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 18.5 × 3.7 × 3.7 cm |
| Aantal snelheden | 10 |
| Afmetingen artikel | 18,5 cm x 3,7 cm x 3,7 cm |
| Artikelcode | S-501 |
| Bruikbare lengte | 11cm |
| Diameter artikel | 3,7cm |
| EAN | 697309905015 |
| Kleur | Paars |
| Materiaal | Abs, Siliconen |
| Max aantal dB | 40 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.