-30%
Ouch! – Zachte Siliconen Anale Plug – Medium – 3,1 / 7,9 cm – Metallic Paars
Oorspronkelijke prijs was: €7.64.€5.34Huidige prijs is: €5.34.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Zachte Siliconen Anale Plug – Medium – 3,1 / 7,9 cm – Ros������goud – De 3.1������������ / 7,9 cm Ouch! Medium Anal Plug met zijn prachtige metallic kleur, is van een eigen klasse. Of je nu alleen gaat of met je partner, ontdek nieuwe geneugten me
| Gewicht | 0.08 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 19.8 × 12 × 3.7 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 5,4cm |
| Diameter artikel | 3,4cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.