-30%
Ouch! – Zachte Siliconen Anale Plug – Groot – 3,5 / 8,9 cm – Gunmetal
Oorspronkelijke prijs was: €8.74.€6.11Huidige prijs is: €6.11.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Zachte Siliconen Anale Plug – Groot – 3,5 / 8,9 cm – Metallic Blauw – De 3,5” / 8,9 cm Ouch! Large Anal Plug met zijn prachtige metallic kleur, is van een andere klasse. Of je nu alleen gaat of met je partner, ontdek nieuwe genoegens met deze mooie Ouch! zachte siliconen plugs.
| Gewicht | 0.11 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 19.8 × 12 × 4.3 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 6,2cm |
| Diameter artikel | 4cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.