-30%
Ouch! – Zachte Silicone Anale Plug – Klein – 2,6 / 6,5 cm – Ros��
Oorspronkelijke prijs was: €7.15.€5.00Huidige prijs is: €5.00.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Zachte Siliconen Anale Plug – Medium – 3,1 / 7,9 cm – Gunmetal – De 3.1������������ / 7,9 cm Ouch! Medium Anal Plug met zijn prachtige metallic kleur, is van een onge������venaarde klasse. Of je nu alleen gaat of met je partner, ontdek nieuwe geneugten me
| Gewicht | 0.07 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 19.8 × 12 × 3 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 4cm |
| Diameter artikel | 2,7cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.