-30%
Lichtgevende vossenstaart met metalen buttplug White
Oorspronkelijke prijs was: €9.95.€6.96Huidige prijs is: €6.96.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Lichtgevende vossenstaart met metalen buttplug
Verlicht de kamer met de Light-up vossenstaart met metalen buttplug, een spannend accessoire dat je intieme momenten in de slaapkamer nog leuker maakt. Deze staart onderscheidt zich door zijn pluizige staart die oplicht dankzij de geintegreerde LED’s!
De slanke, metalen buttplug is gevormd voor comfort en plezier, en biedt een bevredigend gewicht en een taps toelopende vorm die geschikt is voor beginners en ook een ervaren gebruiker nog steeds tevreden stelt.
| Gewicht | 0.137 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 17 × 9 × 5 cm |
| Afmetingen artikel | 47,5 cm x 8,2 cm x 8,2 cm |
| Artikelcode | OU911WHT |
| Bruikbare lengte | 4,9cm |
| Diameter artikel | 3,1cm |
| EAN | 8714273047786 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Aluminium, Polyester |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.