IsoPropyl Nitrite Poppers
€5.96 - €7.95
KORTINGSSTAFFEL ook geldig icm met andere poppers
| 3-4 | 5-9 | 10+ |
| €6.76 | €6.36 | €5.96 |
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Merk
- Safety Data Sheet
Beschrijving
IsoPropyl Nitrite Poppers
– Inhoud : 20ml
– Samenstelling : Isopropyl / Propan-2-ol
– CAS : CAS 541-42-4 / CAS 67-63-0
LET OP !! : Dit product niet inslikken
LET OP !! : niet gebruiken i.c.m. Kamagra / Viagra en andere erectie middelen
| Gewicht | 0.09375 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 6 × 4 × 2 cm |
| CAS | CAS 541-42-4 / CAS 67-63-0 |
| Samenstelling | Isopropyl |
| Type fles | PVC Large Opening 24ml |
| Artikelcode | 7428477987878 |
| EAN | 7428477987878 |
| Ingrediënten | Isopropyl / Propan-2-ol |
| Maat | 20ml |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.