-30%
Anal Lube – Natural 200ml
Oorspronkelijke prijs was: €21.01.€14.70Huidige prijs is: €14.70.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Anal Lubricant
Langdurig dik anaal glijmiddel in 6 oz. pomp bus.
Een speciaal antibacterieel verdovend ingredient zorgt voor langdurig comfortabel gebruik.
Dit glijmiddel is het beste te gebruiken zonder condooms. Verkrijgbaar in Naturel en Hot Cinnamon.
| Gewicht | 0.22 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 20.5 × 13.2 × 9.6 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Artikelcode | 1315-01-BU |
| EAN | 782421177409 |
| Geproduceerd in | USA |
| Kleur | Zwart / Wit |
| Maat | 118ml |
| Materiaal | Glide |
| Weekmaker vrij | Ja |
3 beoordelingen voor Anal Lube – Natural 200ml
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





















M Rghif –
joep Van De Gejuchte –
dennymol57 –
Werkt wel ok. Maar werkt niet met het pompje glijmiddel te dik voor.