ElectraStim – Metallic Adjustable Scrotal Loop
Oorspronkelijke prijs was: €46.21.€32.34Huidige prijs is: €32.34.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Metal Adjustable Scrotum Loop
De grote metallic ElectraLoop van ElectraStim heeft een maximale diameter van 2,75 inch en is geschikt voor de meeste mannen. Hij is ontworpen om te worden aangesloten op elke ElectraStim stimulator (afzonderlijk verkrijgbaar). U dient een andere elektrode te gebruiken naast de ring om het circuit te voltooien.Gemaakt van een niet-uitrekbare metalen spoel, voelt de ElectraLoop Large als een metalen cockring, maar hij heeft ook de verstelbare pasvorm van een verstelbare cockring.Gebruik in combinatie met elektrageleidende gel.AfmetingenAanpasbaar tot 2.75 inch (70mm) in diameter.
| Gewicht | 0.05 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 17 × 9 × 5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 9 cm x 5 cm x 17 cm |
| Artikelcode | EM2153 |
| EAN | 609224031618 |
| Geproduceerd in | UK |
| Kleur | Zwart / Zilver |
| Materiaal | Medical Grade 316 Stainless Steel |
| Weekmaker vrij | Ja |
4 beoordelingen voor ElectraStim – Metallic Adjustable Scrotal Loop
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
























Tineke Ten Hoopen –
Joke Van tent –
Joke Van tent –
Jerome couder –