-30%
Triune – Scissors
Oorspronkelijke prijs was: €6.60.€4.62Huidige prijs is: €4.62.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Scissors
Deze schaar is de perfecte schaar om te gebruiken tijdens elke BDSM-sessie. Deze schaar is ontworpen met afgeronde uiteinden, zodat die dicht bij de huid kan worden gebruikt zonder te beschadigen.
| Gewicht | 0.06 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 15 × 6.8 × 0.7 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 0,7 cm x 5,8 cm x 14,5 cm |
| Artikelcode | TMS-2370 |
| EAN | 8714273782687 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.