-30%
Genitals to Arms Pillory
Oorspronkelijke prijs was: €42.35.€29.64Huidige prijs is: €29.64.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Genitals to Arms Pillory
Schattige femdom vernederende schandpaal voor brute koppeling van handen aan mannelijke genitali?n (penis plus scrotum). Uniek Lederhalt’s ontwerp, gespleten verbinding en bevestiging met enkele pin.
| Gewicht | 0.94 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 51 × 11.5 × 3.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 11,5 cm x 3,5 cm x 51 cm |
| Artikelcode | TMS-2520-A |
| Diameter artikel | 11,5cm |
| EAN | 8714273535726 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Wood |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.