PerfectFit – Fat Boy Checker Box Sheath – Dildo – 6 / 14 cm
Oorspronkelijke prijs was: €39.49.€27.64Huidige prijs is: €27.64.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Fat Boy Checker Box Sheath – Dildo – 6 / 16,5 cm – We zijn verheugd om de nieuwe Fat Boy(TM) Checker Plate Sheath in drie maatopties met geheel nieuwe verpakking te introduceren. Zoals onze originele Fat Boy(TM) cock sheath, maar met een nieuwe textuur. Voegt merkbare dikte toe aan je penis zonder te veel te zijn voor je partner. Gemaakt van superzacht en rekbaar SilaSkin(TM), is het ontworpen om beide partners intense, overweldigende genot te geven.
| Gewicht | 0.22 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 21 × 8 × 8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 12cm |
| Diameter artikel | 12,5cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.