-30%
CUMfort Cage – Black
Oorspronkelijke prijs was: €127.71.€89.39Huidige prijs is: €89.39.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
CUMfort Cage – Black
We wilden de MEEST comfortabele manier cre?ren om je pik te vergrendelen.
Missie volbracht met de CUMfort Cage. Het is een legitieme kuisheidstool die met je MEE BEWEEGT.
Gemaakt van flexibel, lichaamsveilig siliconen.
De Piss Slit houdt het water stromend.
Blijf veilig GEKOELD met EZ-verstelring en hangslot.
Houd hem op CUM CONTROL.
| Gewicht | 0.19 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 5.72 × 20.96 × 17.78 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 10,92 cm |
| Artikelcode | 1102-10-CD |
| EAN | 782421090586 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Ijzer, Siliconen |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.