-30%
Charly Summer – ULTRASKYN Pussy Masturbator – Vanilla – Nude
Oorspronkelijke prijs was: €21.78.€15.24Huidige prijs is: €15.24.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Charly Summer – ULTRASKYN Pussy Masturbator – Vanilla
Haal Charly Summer in huis met deze Signature Stroker die rechtstreeks van haar lichaam is gemaakt. Handgemaakt in levensecht ULTRASKYN, heeft Charly’s Signature Stroker een strak, gestructureerd interieur dat warm aanvoelt en net zo aanvoelt als het echte werk.
| Gewicht | 0.4 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 18.54 × 8.38 × 6.35 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 6,6 cm x 15,24 cm x 6,6 cm |
| Artikelcode | 5510-47-BX |
| Diameter artikel | 6,6cm |
| EAN | 782421086190 |
| Kleur | Huidskleur |
| Materiaal | Thermoplastisch elastomeer (TPE) |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.