-30%
Plug and Play – Butt Plug – Basic – 3 Inch – Glass
Oorspronkelijke prijs was: €12.53.€8.77Huidige prijs is: €8.77.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Basic Butt Plug – 3 / 8 cm
Deze buttplug van 3 Inch (7,6 cm) uit handgevormd glas is veilig, omdat de stopper ervoor zorgt dat de buttplug niet te diep kan worden ingebracht.
De buttplug is gemaakt van borosilicaatglas en kan gemakkelijk worden gereinigd, is veilig voor het lichaam en geschikt voor temperatuurspelletjes.
Je kunt deze buttplug namelijk probleemloos verwarmen in de magnetron of in warm water. Zin in een koude sensatie? Je kuntook de vriezer of koud water gebruiken.
| Gewicht | 0.091 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 12.5 × 7 × 4.5 cm |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 7 |
| Afmetingen artikel | 4 cm x 4 cm x 7,5 cm |
| Artikelcode | PLU001GLS |
| Bruikbare lengte | 6,5 cm |
| Diameter artikel | 2,5 cm |
| EAN | 8714273302441 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Borosilicate Glass |
| Max aantal dB | 50 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.