-30%
All Black 13cm
Oorspronkelijke prijs was: €10.08.€7.05Huidige prijs is: €7.05.
Meer van dit merk
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Dildo – 5 / 13 cm
Deze All Black dildo is perfect voor de beginner gezien zijn lengte en diameter. Kort, glad en niet te breed! Glijmiddelen gebaseerd op zowel water als silliconen kunnen hierbij gebruikt worden. Het is belangrijk de dildo goed te reinigen na gebruik. Elk speeltje is individueel strak verpakt in een transparante plastic beschermhoes.
| Gewicht | 0.257 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13 × 4.5 × 4.5 cm |
| Afmetingen artikel | 5 cm x 5 cm x 13 cm |
| Artikelcode | AB41 |
| EAN | 5420044205547 |
| Geproduceerd in | Belgie |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PVC |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.