-30%




Platinum Premium Silicone – The Super Big End – Grey
0 out of 5
€34.96 Oorspronkelijke prijs was: €34.96.€24.47Huidige prijs is: €24.47.
Availability: Uitverkocht
Artikelnummer: 782421977115
Categorieën: Butt Pluggen, Butt Pluggen Metaal, Toys Beide
Tag: Gratis verzending vanaf 70 Euro
Meer van dit merk

Platinum Premium Silicone – The Super Big End – Grey
€34.96 Oorspronkelijke prijs was: €34.96.€24.47Huidige prijs is: €24.47.
Out of stock
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
The Super Big End – Butt Plug
Voor liefhebbers van serieus anaal spelen – wij hebben de plug voor jou! Dit slanke speeltje van 100 platina siliconen is 5 inch – de perfecte maat voor ervaren anale spelers. De Super Big End is ook perfect om jezelf of een partner voor te bereiden op rigoureuze anale seks.
Het is hypoallergeen, vaatwasmachinebestendig en ontworpen voor comfortabel inbrengen en dragen.
Hygienisch superieur, volledig ftalaatvrij en geurloos. Verkrijgbaar in wit en houtskool. Met trots gemaakt in Amerika.
| Gewicht | 0.27 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 7.2 × 3.3 × 2.5 cm |
| Aantal motoren | 2 |
| Afmetingen artikel | 5,59 cm x 5,59 cm x 13,72 cm |
| Artikelcode | 0103-10-BX |
| Bruikbare lengte | 12,2 cm |
| Diameter artikel | 5,6 cm |
| EAN | 782421977115 |
| Geproduceerd in | USA |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Silicone |
| Multi speed | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Misschien ook interessant voor u
BDSM, Tepel Toys, Tepel Toys, Toys Beide
€9.84 Oorspronkelijke prijs was: €9.84.€6.88Huidige prijs is: €6.88.
Adjustable Nipple Clamps - Purple
0 out of 5
Toys Beide, Vacuum Toys
€16.92 Oorspronkelijke prijs was: €16.92.€11.84Huidige prijs is: €11.84.
Master Series - Intake Anal Suction Device
0 out of 5
Tepel Toys, Toys Beide
€10.94 Oorspronkelijke prijs was: €10.94.€7.65Huidige prijs is: €7.65.
Nipple Tassels Round Black
0 out of 5
Toys Beide, Veertjes
€3.24 Oorspronkelijke prijs was: €3.24.€2.26Huidige prijs is: €2.26.
Ouch! - Ouch! Feather - Red
0 out of 5
BDSM, Tepel Toys, Tepel Toys, Toys Beide
€13.14 Oorspronkelijke prijs was: €13.14.€9.19Huidige prijs is: €9.19.
Ouch! - Suction Cup Medium - Transperant
0 out of 5
Tepel Toys, Toys Beide
€13.14 Oorspronkelijke prijs was: €13.14.€9.19Huidige prijs is: €9.19.
Ouch! - Suction Cup Small - Transperant
0 out of 5
BDSM, Tepel Toys, Tepel Toys, Toys Beide
€8.25 Oorspronkelijke prijs was: €8.25.€5.77Huidige prijs is: €5.77.
Pincette Nipple Clamps - Metal
0 out of 5
BDSM, Tepel Toys, Tepel Toys, Toys Beide
€16.50 Oorspronkelijke prijs was: €16.50.€11.55Huidige prijs is: €11.55.
Triune - 2 Squeezer Teaser Clover Nipple Clamps W Ring
0 out of 5
BDSM, Tepel Toys, Tepel Toys, Toys Beide
€25.30 Oorspronkelijke prijs was: €25.30.€17.71Huidige prijs is: €17.71.
Triune - Barrel Tit Clamps with Chain (pair)
0 out of 5
BDSM, Tepel Toys, Tepel Toys, Toys Beide
€10.78 Oorspronkelijke prijs was: €10.78.€7.54Huidige prijs is: €7.54.
Triune - Press Style Nipple Clamp (single piece)
0 out of 5



















